Nowa oferta! „Strona na 5”

555 zł opłaty początkowej i niski abonament 55 zł. Tyle wystarczy, żeby mieć nową, szybką i świetnie wyglądającą stronę internetową.

Strona www nie musi być ogromna i rozbudowana, żeby przyciągała nowych klientów do Twojej firmy! Czy da się zmieścić wszystkie najważniejsze informacje o Twojej firmie na jednej stronie i zainteresować nimi potencjalnych klientów? Oczywiście, że tak. „Strona na 5” to właśnie taka strona internetowa.

„Strona na 5” to idealne rozwiązanie dla wszystkich małych firm, które są na rynku od pewnego czasu i mają już ugruntowaną renomę u swoich klientów, ale chciałyby się rozwijać i zaistnieć w internecie. To także doskonały pomysł dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie i chcieliby przy minimalnych nakładach, jak najszybciej i jak najlepiej poinformować świat o swojej ofercie. Wizytówki www to proste strony internetowe, które są w pełni responsywne, czyli wyświetlają się tak samo dobrze na komputerach, tabletach i telefonach. Dzięki stałej niskiej opłacie Twoja firma nie odczuje kosztów, a my zajmiemy się wszystkim. Zaczniemy od zbudowania strony idealnej dla Twoich potrzeb, zainstalowania jej na serwerze pod adresem w domenie „.pl”, a później będziemy dbali o jej bezpieczeństwo i systematyczne aktualizacje.

Rozbudowane strony internetowe

Gdy „Strona na 5” to za mało, gdy potrzebujesz serwisu z wieloma podstronami, rozbudowanymi funkcjonalnościami, dużą ilością zdjęć i innych elementów, mamy idealną propozycję dla Ciebie. Rozbudowana strona internetowa od Blue Outsourcing to strona skrojona idealnie na miarę potrzeb Twojej firmy. Stworzymy dla Ciebie serwis zawierający wszystko czego potrzebujesz Ty i Twoi potencjalni klienci. Nasze strony działają szybko, wyglądają świetnie i są w pełni responsywne, czyli mają przygotowane specjalne wersje na tablety i smartfony.

OD 55 ZŁ MIESIĘCZNIE

%

SATYSFAKCJI

Ostatnie realizacje